İstanbul Çıkışlı Çanakkale Turları

101 yıl önce bizler için hiç düşünmeden canlarını feda eden kahraman atalarımızı ziyarete çanakkale şehitler abidesigidiyoruz..

19 Şubat 1915 – 9 Ocak 1916 tarihleri arasında gerçekleşen Çanakkale Muharebelerinin en çarpıcı izlerinin görülebileceği “Gelibolu Tarihi Alanı” âdeta bir AÇIK HAVA MÜZESİ niteliğindedir. Adım atılan her noktada 1915 Muharebeleri’nin izlerini görmek mümkündür. Gerçek şüheda kabristanları, siperler, askeri yol güzergahları, kaleler, tabyalar, anıtlar.. Hepsi hissedilir bir şekilde savaşın izlerini yansıtmaktadır. Tüm yönleriyle bir milletin var olma mücadelesi verdiği Çanakkale Muharebelerinin gerçekleştiği Gelibolu Yarımadasını bizimle gezebilirsiniz.
İstanbul bölgesinde ikamet eden, diğer illerden İstanbul’a gelen yada Yurtdışında yaşayıp Türkiye’ye tatile gelen yurttaşlarımız için tüm sene boyunca kalkış garantili Çanakkale Gezi (ziyareti) turu organize ediyoruz.
Turumuzun kalkış-buluşma noktaları; Taksim The Marmara Hotel önü, Beşiktaş Kabataş İskelesi (06.00) – Sirkeci Otelleri veya Tramvay-Marmaray istasyonları önü, Sultanahmet Meydanı veya Otelleri (06.30) – Laleli, Aksaray Otelleri veya Metro İstasyonu önü (06.45) – Çapa, Topkapı Barcelo Eresin Hotel önü (07.00 – 07.15)
( Konaklamamız Çanakkale Savaşları’na ev sahipliğine yapan Eceabat ilçesinde bulunan aşağıdaki oteller veya 3 yıldızlı benzer kalite bir otelde olacaktır.)
  • GRAND ECEABAT HOTEL
  • PARK ECEABAT HOTEL
  • HOTEL CROWDED HOUSE
  • SAVURAN HOTEL
Detaylı bilgi için 0545 868 1449 – 0535 062 0560 [ Telefon ile arayıp bilgi alabilirsiniz yada WhatsApp üzerinden 7/24 irtibat kurabilirsiniz ]
http://www.istanbulcikislicanakkaleturu.com/

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Alçıtepe (Kirte) Çıkarması

Çanakkale Şehitlik Müzesi Giriş Ücretleri

Çanakkalede Nerede Kalınır